Haber

Tolunay Kafkas’ın itirafının ardından Fenerbahçe taraftarı yaşananlara şükretti: Neyse ki olmadı.

Ümit Milli Takımı’nın başında sergilediği performansla sık sık eleştiri oklarının hedefi olan teknik direktör Tolunay Kafkas NTV’ye konuştu Futbol kariyeri hakkında konuşan Kafkas, dikkat çekici bir itirafta bulundu.

“FENERBAHÇE’DE OYNADIM”

Ali Şen’in başkanlığı sırasında Fenerbahçekapısından döndüğünü bildiren Tolunay Kafkas, ” Fenerbahçe Tabii ki oynadım. o zaman dışarı haberler DOĞRU. O dönemin başkanı Ali Şen ile bir anlaşma yaptık. Ama bu transferi çeviren Ünal Karaman’dır. O benim için her zaman bir kardeşti. O zamanlar ya ben satılacaktım ya da Küçük Orhan satılacaktı. Ben kaldım, Orhan Beşiktaş’a gitti.”

HAYRANLAR MİNNETTAR

Futbol kariyeri boyunca Trabzonspor ile özdeşleşmiştir. Tolunay Kafkas Fenerbahçe’nin bu açıklamasının ardından Fenerbahçe taraftarı, “Fenerbahçe’nin sadakası var” dedi. ve “İyi ki Fenerbahçe forması Tolunay KafkasŞansı yoktu.” yorumunu yaptı.

“MİLLİ TAKIMDA BAŞARILIYIM”

Ümit Milli Takım Teknik Direktörü olarak başarılı mısınız? Kafkasya’nın sorusuna Kafkaslar, “Evet! Umut Milli takım 18 oyuncuyu zamanında verdi. Gençler milli gruplarında U17 Grubu 2 kez Avrupa Şampiyonası’na, 1 kez de Dünya Şampiyonası’na katıldı. U19 takımı katıldı. U23 Takımımız İslam Oyunları’na katıldı.Altın madalya kazandı. Referansımız oyunculardır. Tolunay Kafkas hakkında bilgi almak istiyorsanız oyunculara sormalısınız. Neler yaptığımı ve onları nasıl geliştirdiğimi öğrenebilirsiniz.” yanıtını verdi.

Tolunay Kafkas’ın açıklamalarının devamı şöyle:

“YETİŞEN BİR TOLUNAY VAR”

“Öfke çok ilginç bir duygu. Çok yüksek tutarsan agresif olursun, düşük tutarsan korkak olursun ama orta düzeyde tutarsan kalbini yükseltir. Hatalar yaptım. ama pişirip pişirip bana getiriyorlar 15 yıllık Tolunay gibi değil artık olgunlaşan bir Tolunay var.

“BİZ TRABZONSPORLU OLDUK”

Ünal Karaman transfer olduğumda Trabzonspor’a gitmemde büyük destek oldu. Başka takım aramadık ve Trabzonspor’a gitmek istedik ve Trabzonspor olduk. Kişi kazandıkça özgüveni artar. Biz Trabzonspor’dayken bu takım şampiyonluk dışında her şeyi yaptı. Kendimize olan güvenimiz tavan yaptı.”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Elmadağ Evden Eve Nakliyat
Başa dön tuşu