Teknoloji

Lost Soul Aside Oynanış Videosu Ortaya Çıktı: 10 Dakikalık Demo Görüntüsü

 
ChinaJoy 2023’te UltiZeroGames ekibi, aksiyon rol yapma oyunu Lost Soul Aside için yeni bir oyun demosu sundu ve bu kapsamda oyunun 10 dakikalık oynanış içeriği ortaya çıktı. Lost Soul Aside, Final Fantasy XV’ten ilham alan bir yapım olarak karşımıza çıkmaya hazırlanıyor.
 
Ekip, oyuncuları memnun eden bir deneyim sunmak istiyor
 
 
 
Unreal Engine 4 ile geliştirilen Lost Soul Aside, klasik uzak doğu aksiyon rol yapma öğelerini bünyesinde barındırıyor ve bizi hem normal düşmanlarla hem de işveren savaşlarıyla karşı karşıya getirmeye hazır. En son Kasım 2022’de gördüğümüz oyundan şu anda yeni içerikler geliyor ve oyunun en azından nasıl bir yapıya sahip olacağını öğreniyoruz.
 
Yayınlanan 10 dakikalık oynanış görüntülerinden oyunun grafiklerinin nasıl olduğunu anlayamıyoruz. Bunun dışında oyunun yapısını ve karakterimizin neler yapabildiğini görebiliyoruz. Ayrıca oyunun ne zaman çıkacağı da açıklanmadı.
 
UltiZeroGames ekibi Lost Soul Aside’ı PC, PS5 ve PS4’te yayınlamayı planlıyor. Ancak PS5 sürümünün diğer sürümlerle eş zamanlı olarak çıkıp çıkmayacağı bilinmiyor.
 
İşte oynanış videosu
 
 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Elmadağ Evden Eve Nakliyat
Başa dön tuşu