Haber

‘Bin Yüz’ Lakaplı Telefon Hırsızı İstanbul’da Yakalandı

“Bin Yüzlü” lakaplı telefon hırsızı İstanbul’da yakalandı

Fatih’te telefon satan dükkanlara girerek çok sayıda dükkandan telefon çalan “Bin Yüzlü” lakaplı Fas asıllı şahıs yakalandı.

İSTANBUL – Fatih’te telefon satan dükkanlara girerek çok sayıda dükkandan telefon çalan “Binbir Surat” lakaplı Fas uyruklu, bekçiler tarafından yakalandı. Hırsızlık anları kameralara yansıdı. Daha önce 5 olaydan aranan şahıs, işlemlerinin ardından adliyeye sevk edildi.

Olay geçtiğimiz günlerde Fatih’te meydana geldi. Edinilen bilgiye göre, HL isimli Fas asıllı bir kişi, Aksaray’da telefon satan dükkanlara girerek çok sayıda dükkandan telefon çaldı. Şahıs, esnafla kısa süre sohbet ettikten sonra, çalışanın dönmesiyle telefonları çalarak dükkanlardan kaçtı.

“Binbir Yüz” yakalandı

Esnaf arasında ‘Bin Yüzlü’ olarak tanınan şahıs, Fatih Şehit Tevfik Fikret Erciyes Polis Karakolu’na bağlı ‘Gece Kartalları’ denilen Çarşı ve Mahalle Bekçilerinin yoğun kovalamacaları ve çabaları sonucu yakalandı. Bölgede görev yapan karargah. Daha önce 5 olayla ilgili çağrılan HL, işlemlerin ardından gözaltına alınarak adli makamlara sevk edildi.

haber-halkapinar.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Elmadağ Evden Eve Nakliyat
Başa dön tuşu