Haber

Başkan Beyazgül: Şampiyonlar Şanlıurfa’dan gelecek

Şanlıurfa (İGFA) – Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi, Şanlıurfa Valiliği ve Şanlıurfa Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü tarafından düzenlenen 19 Mayıs Gençlik Koşusu’na gençler ve kendini genç hissedenler yoğun ilgi gördü.

19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı yurdun dört bir yanında farklı etkinlik ve programlarla coşkuyla kutlandı. Etkinliklerin adresi Şanlıurfa’da Büyükşehir Belediyesi ve paydaş kurumlar tarafından düzenlenen Şanlıurfa Valisi Salih Ayhan’ın katılımıyla 19 Mayıs Gençlik Koşusu düzenlendi.

Kıyasıya rekabetin yaşandığı yarışta dereceye girenlerin ödül ve madalyalarını Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Zeynel Abidin Beyazgül verdi. Önder Beyazgül, Şanlıurfa’nın Türkiye’nin en genç nüfusa sahip şehirlerinden biri olduğuna işaret ederek, “Gençlerimizin yanında yer alarak Şanlıurfa’dan dünya şampiyonları çıkaracağız” dedi.

Başkan Beyazgül, “Buradaki çocuklarımız bizim gururumuz, inşallah Şanlıurfa’daki bu gençlerden Dünya Şampiyonları ve Avrupa Şampiyonları yetiştireceğiz. Başarıya ulaşmak için yollarına devam edecekler. Durmak yok yola devam diyecekler. Şanlıurfa olarak en fazla genç nüfusa sahibiz. Gençlerimizin özgüvenleri çok yüksek, hocalarımız çok iyi. Gençlerimiz fiziksel olarak başarıya ve şampiyonluğa hazır. 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı etkinlikleri kapsamında bugün burada düzenlenen koşuya katılan herkese teşekkür ediyorum. Yarışta kazananlarımızı tebrik ederiz. Bu etkinliğe katılarak farkında olmadan harika şeyler yapıyorsunuz. Sağlıksız bir hayatla uğraşıyoruz. Çocuklarımızı kötü alışkanlıklardan uzak tutmak için çaba harcıyoruz. Gençlerimizi sağlıklı ve özgüvenli bir şekilde yetiştirmek için çaba harcıyoruz” dedi.

Lider Beyazgül, ödül takdiminin ardından dereceye girenlerle günün anısına hatıra fotoğrafı çektirdi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Elmadağ Evden Eve Nakliyat
Başa dön tuşu