Haber

Öğretmenler Günü Tenis Turnuvası sona erdi

Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi tarafından 24 Kasım Öğretmenler Günü münasebetiyle düzenlenen tenis turnuvası kıyasıya uğraşa sahne oldu. Yarışta dereceye girenler ödüllendirildi.

Sporu temele yayma, farklı spor branşlarına ilgiyi artırmak ve geleceğin şampiyonlarını yetiştirmek için gençlik merkezlerini ve spor salonlarını her geçen gün artıran Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi Türkiye’nin en modern tesislerinden biri olan Tenis Dünyası’nda 5 gün süren bir turnuva düzenledi. Öğretmenler Günü Tenis Turnuvası’na 45 erkek, 25 bayan toplam 70 kişi katıldı. Turnuva kıyasıya uğraşa sahne olurken, turnuvada dereceye girenler madalya ve çeşitli armağanlarla ödüllendirildi.

Gerçekleştirilen turnuva sonunda erkeklerde Mustafa Gemalmaz birinci olurken, ikinci Soner Gökgöz ve Üçüncü ise Mehmet Aslan oldu.

Kadınlarda da Sultan Kılıç kazanırken, İrem Türkmen ikinci ve Sevgi Nalbant ise üçüncü olarak madalya ve çeşitli armağanların sahibi oldu.

Erkekler kategorisinde turnuvada birinci olan öğretmen Mustafa Gemalmaz ve bayanlar kategorisinde birinci olan Sultan Kılıç, memnunluklarını paylaşarak, turnuvanın düzenlenmesinde emeği geçenlere teşekkür etti. – ŞANLIURFA

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Elmadağ Evden Eve Nakliyat
Başa dön tuşu