Yaşam

Kingfisher 32.Bölüm Tek Parça Full Ekran İzle: Kingfisher Son Bölüm Tek Parça Full İzle

STAR TV’nin herkesin ağzını açık bırakan drama ve romantik dizisi Yalıçapkını dün akşam 32. bölümüyle ekrana geldi. Geçen hafta seçim dönemi yayınları nedeniyle yeni bölümü yayınlanmayan Yalıçapkını bu hafta 2 yeni bölümle seyirci karşısına çıkacak. Kaçıranlar ve tekrar izlemek isteyenler için; Kingfisher son bölüm tek kesim tam izleme ekranı…

Yalıçapkını son bölümde; Duruşma sonrası bayılan Seyran, başta Ferit olmak üzere herkesi korkutur.

Ferit de Seyran da içinde bulundukları durumdan hiç memnun değildir ve fazlasıyla üzülürler. Seyran’ı görmeden rahat edemeyen Ferit, Seyran’ı görmenin çaresini konaktan kaçarak bulur.

Korhanlar, Ferit ve Pelin’in durumunu netleştirmek için Zerrin ve Pelin’i konağa davet eder. Bu sırada Suna ve Saffet’in düğün hazırlıkları devam etmektedir.

Tarık artık boşanmış olan Seyran ile evlenmek için resmen gün saymaktadır. Tüm bunlara öfkesini yenemeyen Ferit, tüm sınırlarını konut halkına yöneltiyor.

Abidin ve Suna’ya destek olmak isteyen Ferit ise bunun için bir adım atar. Abidin’in beklenmedik hamlesi Ferit’i dehşete düşürür.

Kingfisher’ın Önceki Bölümünde Neler Oldu?

Ne Abidin ne de Gülgün, Ferit’i Pelin’e evlenme teklif etmekten vazgeçiremez. Bu kararın ardından Ferit kendini yeniden dışarı atar. Öte yandan Ferit’in Pelin ile evleneceğini öğrenen Seyran’ın içinde bir fırtına kopar. Tarık, Seyran’a olan ilgisini sürdürmektedir. Seyran’ın kaçırdığı bir söz Kazım’ın kafasını karıştırınca Hattuç’tan bahse girmesini ister. Seyran kendini tutamaz ve Pelin konusunda Ferit’le mahkemede yüzleşir. Gelinlik için Suna’yı görmeye gidiyoruz. Saffet Ağa, Kazım’a cömert bir hediye verir. Ferit ve Seyran’ın boşanma davasının görüleceği mahkeme günü gelir.

Kingfisher Part 32 Tek Kesim İzleme Ekranı

SON BÖLÜM TEK KESME TAM İZLE

mihalgazihaber.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Elmadağ Evden Eve Nakliyat
Başa dön tuşu