Haber

İstanbul Enerji, ICCI 2023 Fuarı’nda hizmetlerini tanıttı

Dünyanın dört bir yanından yüzden fazla katılımcının yer aldığı 27. ICCI 2023 Uluslararası Enerji ve Çevre Fuarı, enerji sektörünü buluşturdu. Enerji alanındaki son teknolojileriyle fuara katılan İstanbul Büyükşehir Belediyesi (İBB) iştiraki İstanbul Enerji AŞ Güneş, enerji santrallerinden güneş enerjisiyle çalışan elektrikli araç şarj parklarına kadar pek çok hizmeti ziyaretçilerle buluşturdu.

Üç gün süren uluslararası fuarda İstanbul Enerji ile ilgili olarak; Güneş Enerjisi Santralleri, güneş enerjisiyle çalışan elektrikli araç şarj park noktaları (CarPort), biyokütle santralleri, rüzgar enerjisi santralleri, güneş aydınlatma çözümleri, yüzer GES sistemleri, güneş paneli park eserleri (SOLARPAK), taşınabilir güç analizi, güç verimliliği danışmanlığı ve sürdürülebilir güç ve iklim eylem planları (SECAP) gibi hizmetler ziyaretçilerle buluştu.

Fuarın ikinci gününde gerçekleşen, ürün ve hizmetlerin yoğun ilgi gördüğü ‘İstanbul’un Atıkları Güce Dönüşüyor’ başlıklı oturuma konuşmacı olarak katılan Istanbul Power Genel Müdürü Dr. Yüksel Yalçın

Fuarın son günü “Enerji Sektöründe İnsan Kaynakları” oturumuna katılan Genel Müdür Dr. Yüksel YALÇIN, elektrik branşının nitelikli eleman ihtiyacına değinerek; “Teknolojik açıdan sürekli gelişen enerji teknolojileri alanında mühendislik eğitimi başta olmak üzere eğitim kalitemizi sürekli iyileştirmemiz ve sektörle iş birliği içinde laboratuvar destekli uygulamalarımızı arttıran bir eğitim anlayışı ortaya koymamız gerekiyor.” dedi.

Kaynak: ANKA / Teknoloji

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Elmadağ Evden Eve Nakliyat
Başa dön tuşu