Haber

EBB Başkanı Büyükerşen’den Kurban Bayramı mesajı

EskişehirBüyükşehir Belediye (EBB) Başkanı Yılmaz Büyükerşen, Kurban Bayramı mesajında, “Sevgi, saygı, dayanışma ve dostluğun daha da güzelleşeceği inancıyla milletimizin ve kıymetli Eskişehir halkının Kurban Bayramını kutluyorum. devam etmek.”

EBB Lideri Yılmaz Büyükerşen, bugün paylaştığı bir mesajla vatandaşlar tarafından Kurban Bayramı’nı kutladı. Büyükerşen’in açıklaması şöyle:

“Birlik ve beraberlik duygularımızın paylaştıkça çoğaldığı en kıymetli günler, hep bir arada kutladığımız bayramlardır. Kurban Bayramımız, paylaşmanın, dayanışmanın, yardımlaşmanın ve her zaman kardeşlik içinde bir arada yaşamanın değerini bir kez daha hatırlatmaktadır. Paylaşmaya ve dayanışmaya daha çok ihtiyaç duyulan bu günlerde bayramımızı hep birlikte kutluyoruz.Beraberlik ruhuna büyük katkılar sağlayacağına inanıyorum.Barış ve dayanışma duygularını taşımanın çok değerli olduğunu bir kez daha vurgulamak istiyorum. Bayramlarda tüm topluma hakim olan bayramlarda yılın her gününe sevgi, saygı, dayanışma ve dostluğun her zaman var olacağı inancıyla milletimizin ve değerli Eskişehir halkının Kurban Bayramını kutluyorum. Kurban Bayramı’nın her günümüzün sağlık, umut, huzur ve mutluluk dolu geçmesini dilerim.”

Kaynak: ANKA / Güncel

kiraz-ajans.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

istanbul evden eve nakliyat
Elmadağ Evden Eve Nakliyat
Başa dön tuşu