Haber

Armağan Çağlayan, Billur Kalkavan ve Kanserden Bahsederken Gözyaşlarını Tutamadı: “Acı Çekmek İstemiyorum!”

Televizyon dünyasının yıllardır en sevilen isimlerinden olan Armağan Çağlayan geçtiğimiz hafta akciğer kanseri olduğunu açıklamıştı. Tıpkı hastalıkla savaşırken hayatını kaybeden oyuncu Billur Kalkavan’ın hayat arkadaşı Buğra Bahadırlı, Çağlayan’ın programına konuk oldu. Armağan Çağlayan hastalıkla ilgili epeyce samimi açıklamalar yaparken Bahadırlı ona dayanak iletisi verdi. ?

Türk televizyonlarının yıllardır en sevilen isimlerinden birisi olan Armağan Çağlayan’ı hepimiz yakından biliyor, tanıyor ve seviyoruz…

TV ekranlarının ardından bir süre önce YouTube mecrasına geçerek ‘Gör Beni’ isimli programın sunuculuğunu yapan Çağlayan başarıyı internette de yakaladı bildiğiniz üzere.

Ancak Çağlayan geçtiğimiz hafta toplumsal medyada “Bugün sizlerle kişisel bir şey paylaşmak istiyorum” diyerek sevdiklerine ve takipçilerine akciğer kanseri olduğunun haberini verdi…

Çağlayan bu haberle sevdiklerini oldukça üzdü ve geçtiğimiz hafta boyunca kendisini destekleyen binlerce yeterli dilek iletileri yağdı.

Çağlayan’ın verdiği haberin ardından birçok kişi, geçtiğimiz aylarda akciğer kanseriyle verdiği savaşı kaybeden Billur Kalkavan’ı andı.

Kalkavan’ın hayat arkadaşı Buğra Bahadırlı da Çağlayan’ın programına konuk oldu ve ikili epey duygusal anlar yaşadı.

Buğra Bahadırlı, Billur Kalkavan ile yaşadıkları sürecin zorluğundan bahsederken röportaj boyunca aşkın ve sevginin birçok zorluğu aştığının bilhassa altını çizdi.

Buğra Bey’in anılarını gözyaşları içinde dinleyen Çağlayan ise “Billur Hanım’ın vefat ettiği gün benim ciğerimde bir kitle bulundu. Vefat haberini okuduğumda, güya bende o gün bir şey bulunmamış üzere hissettim.”

Gözyaşlarına hakim olamadığı için konuşmakta güçlük çeken Çağlayan “Ben de Billur Hanım üzere check-up’a gittim, orada çıktı. Şimdi sadece tek bir şeyden korkuyorum; acı çekmek istemiyorum.” diyerek samimi duygularını dile getirdi.

‘Acı çekmek istemiyorum. Tahminen Billur da o denli düşündü. Ancak tam olarak ne o denli diyorlar, ne de bu türlü diyorlar…’

Çağlayan’a takviye olan Bahadırlı; biyopsi yapıldığında kitlenin çeşidinin ortaya çıktığını, sonuçların ameliyatla halledilebilecek çeşitten de olabileceğinin altını çizdi.

‘Biz bunu yaşarken dört arkadaşımın babası da akciğer kanseri ve bir şekilde çözüp atlattırlar. Duygulanmanız çok güzel, asıl problemin, duygusal tıkanıklığı, nereden yaşadığınızı bulup, onu almakla alakalı bir problem varsa hayatınızda, onu çözmeye odaklanmak yeniden… Billur’un da yapmak istediği ‘Bu bana bir öğreti için geldi. Ben dersimi alıyorum ve hayatıma kaldığım yerden devam ediyorum’ motivasyonu vardı ve bunu anlatmak istiyordu. Yeni versiyonunuzda, yeni Armağan Çağlayan versiyonunuzda, hayatta tahminen daha âlâ şeyler yaparak, daha çok bireye ışık olarak, yeni versiyonunuzla yol alacağınızı düşünüyorum. Bu çok hoş bir ikaz. Ben de vefata yakın deneyim yaşayınca keşfettim.’

Programın tamamını buradan izleyebilirsiniz;

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Elmadağ Evden Eve Nakliyat
Başa dön tuşu