Yaşam

A Little Sunshine 30.Bölüm Tek Parça İzle Ekranı: A Little Daylight Son Bölüm Tek Parça Full İzle

ATV’nin dram dolu dizisi Küçük Bir Gün Işığı dün akşam 30. bölümüyle ekrana geldi. Başrollerini Berk Oktay ve Seray Kaya’nın paylaştığı dizinin bu bölümünde Ümran karakterine hayat veren Esra Dermancıoğlu, senaryoya veda etti. Kaçıranlar ve tekrar izlemek isteyenler için; A Little Daylight son bölüm tek modül tam izleme ekranı…

Biraz Gün Işığı son bölümde; Fırat’ın baba olma ihtimalinin kendisini ne kadar mutlu ettiğini gören Elif, onu hayatı boyunca bu durumda tutamayacağını anlar ve uzaklaşmaya karar verir.

Fırat ise Elif’ten hiçbir koşulda vazgeçmek istemez. Aşkını kanıtlamak için farklı sürprizler yapmaya başlar.

Restoranı kapatan ve aşık olduğu Elif’e daha ilk günkü gibi evlenme teklif eden Fırat’a dayanamaz.

Bu sırada Dila ve Sinan’ın ilişkisi ilerlemeye devam eder. Dila, Sinan’ı Elif’in evindeki kıyafetleriyle yemeğe çıkarır.

Dila’nın bir şeyleri kurcaladığından şüphelenen Ümran, araştırmaya başlar. Fırat’a ultrason görüntüsü veren Sude, Elif’le arasında neden bir engel olduğunu yüzüne vurur. Elif, kendi hayatı için Fırat’tan vazgeçmek zorunda kalacaktır.

Biraz Güneş Işığı Bölüm Öncesi Ne Oldu?

Elif, Cemil’in vasiyetini yerine getirememenin hüznüne kapılır. Ümran, oğlunun her zaman başkalarının çocuklarını sevmek zorunda kalacağını söyleyerek Elif’i suçlar. Elif, geçmişte doktorun kapısını çalmasına rağmen Fırat için tekrar doktora gitmeye karar verir. Dila’nın baktığı adam Sinan, Elif’in yeni doktorudur. Dila artık bundan gerçekten habersizdir. Elif, Fırat’ın baba olmasını içtenlikle isterken, küçük bir ihtimal de olsa Sude’nin Fırat’tan hamile kaldığını öğrenir. Dila’nın kışkırtmasıyla Elif kendini işin ortasında gibi hisseder. Gülümseyen Eşref’e çocukları evlenene kadar görüşmeyeceklerini söyler. Eşref, Alper ve Fulya’nın evliliğini hızlandırmaya karar verir. Elif, testlerinin sonucunu beklerken bu durumu Fırat’tan gizler, ona boşuna umut vermek istemez ama olaylar hiç beklemediği şekilde gelişir.

Küçük Bir Gün Işığı Bölüm 30 Tek Modül İzleme Ekranı

BİRAZ GÜN IŞIĞI SON BÖLÜM BİR MODÜL TAM İZLE

habergediz.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

istanbul evden eve nakliyat
Elmadağ Evden Eve Nakliyat
Başa dön tuşu